Odos priežiūra

Veido prausikliai. Kokį pasirinkti?

Veido prausikliai. Kokį pasirinkti?
veido prausikliaiPrausiklis – pirmasis ir labai svarbus produktas odos priežiūros rutinoje.
Jį reikėtų rinktis pagal odos tipą ir jos būklę.

Veido prausikliai, jei jūsų oda yra sausa, raustanti, plona ar jautri

Rinkitės švelnius, kreminės ar gelio tekstūros prausiklius. Tai gali būti veido prausikliai – pieneliai, neputojantys geliniai prausikliai, ar prausikliai su hialuronu.

Nusiplovus jais veido odą jos „netems”, neturėtų būti intensyvaus sausumo pojūčio, kaip pvz. po gausiai putojančio prausiklio, skirto riebiai odai. Po prausiklio pienelio jaučiamas malonus drėgmės pojūtis ir odos nuraminimas. Žinoma, toks pojūtis būna su natūralios sudėties prausikliu-pieneliu, nes jei jis bus sintetinės sudėties, po nuplovimo gali likti nemalonus lipnumo pojūtis ar riebumo pojūtis.

Jei jūsų oda riebi ar problematinė

veido prausiklis - valomosios putosTiks veido prausikliai, kurie pašalins ne tik nešvarumus, makiažą, bet ir riebalų likučius. Puikiai tiks putojantys, antibakteriniai prausikliai ar prausikliai su AHA, BHA ar PHA rūgštimis.
Jie padės reguliuoti sebumo gamybą, užtikrins odos higieną, kuri ypač reikalinga riebių ir problematinių odų atvejais, kuomet dėl jos stokos ar neteisingų odos priežiūros žingsnių ženkliai padidėja tikimybė plėstis bėrimams, poroms, formuotis inkštirams ir pan.

Jei jūsų oda normali

Normaliai odai tiks kone visi prausikliai, nes tokios odos neturi specifinių poreikių jiems. Šioms odoms rekomenduojame atsižvelgti į pojūtį po nuplovimo. Jei odą nuplovus putojančiu prausikliu jaučiatės puikiai – naudokite šį, jei odą pradeda „tempti” – naudokite mažiau putojantį ar visai neputojantį. Žiemą švelnesnį, vasarą – labiau tonizuojantį.

Kokį prausiklį rinktis, kai oda yra mišri?

Rinkitės negausiai putojančius prausiklius, pvz su micelėmis. Jie bus universalesni – neišsausins sausos odos plotų ir neapsunkins riebesnių odos plotų, tačiau užtikrins švarą, higieną ir gaivos pojūtį nuplovus veido odą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *