Belico kosmetikadrėkinantis veido kremas su antioksidantaisBelico kosmetika

Prašome laikytis pateiktų rekomendacijų ir atkreipti dėmesį į ypatumus. Tai rekomeduojama siekiant maksimalaus Belico Derma Concept produktų veiksmingumo ir kuo didesnio teigiamo poveikio odai.

NĖRA SINTETINIŲ KVAPIKLIŲ

          Produktuose nėra jokių sintetinių kvapiklių. Sintetiniai kvapai, parfumai yra viena iš labiausiai paplitusių alergijos priežasčių ir gali patekti į odą kartu su liposomomis. Nenaudokite jokių kitų produktų kartu, kurie turi sintetinius kvapus sudėtyje.

SU DAUGIASLUOKSNĖMIS LIPOSOMOMIS

daugiasluoksnes liposomos Belico BASIC CARE liposomos dėl specialios pernešimo sistemos transportuoja į odą bet kokias vėliau naudojamas (tepamas) odos priežiūros priemonių sudedamąsias dalis. Nenaudokite jokių kitų gamintojų pagamintų produktų iš karto po Basic Care. Kituose produktuose gali būti medžiagų, kurios nėra tinkamos jūsų odai, ir kurias daugiasluoksnės liposomos perneštų į giliuosius odos sluoksnius.

SINERGETINIS POVEIKIS

          Belico produktai pagaminti itin atsakingai ir saugiai, todėl visos naudojamos medžiagos ir ingredientai veikia sinergetiškai, t. y. stiprinant vienam kito poveikį. Sinergija yra būtina siekiant maksimalių rezultatų.

BE NAFTOS PRODUKTŲ

       Belico produktuose nėra jokių naftos produktų, kurie veikia komedogeniškai ar sutrikdo odos funkcijas. Visuose naudojamuose produktuose patariama jų vengti.

          Tinkamai pasirinkite savo makiažo priemones, apsaugos nuo saulės produktus ar kūno odos priežiūros priemones. Tuomet pastebimai sumažinsite odos kimšimąsi, kamedonų formavimąsi ir nuolat apsaugosite odos barjerą.

TEIGIAMA RESTRUKTŪRIZAVIMO REAKCIJA

Odos barjeras . Sausa oda          Iš pat pradžių pradėjus naudoti šiuos produktus be odos tempimo, sausumo ar dilgčiojimo gali atsirasti paraudimai ar spuogai. Tai tik rodo, kad prasidėjo odos valymosi reakcija. Kuo daugiau oda buvo turėjusi „kontaktų“ su sintetika ir netinkama bei nesaugia priežiūra – tuo intensyvesnės reakcijos gali būti. Tačiau tai laikina. Oda išsivalo nuo pat giliausių odos sluoksnių į išorę ir visa odos struktūra sveiksta ir gerėja. Odai reikia laiko išmokti pačiai „dirbti“ ir atlikti visas savo funkcijas. Reikia laiko atstatyti odos barjerui. Dažniausiai odos valymasis ir restruktūrizavimas trunka 4 – 6 savaites. Po to oda atrodo ir jaučiasi kur kas geriau. Jei norite pasitarti – kreipkitės į specializuotą Belico odos priežiūros profesionalą.

         Patirtis rodo, kad nemalonūs pojūčiai juntami ne visiems žmonėms. Tai labai individualu.

JAUTRIOS VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS IR NATŪRALŪS ALIEJAI

          Visi BELICO produktai turi būti sunaudoti per 6 mėnesius atidarius pakuotę ir laikomi atitinkamomis sąlygomis: vengiant tiesioginių saulės spindulių ir karščio.

TOKIE NATŪRALŪS KAIP TIK ĮMANOMA

          Produktų spalva, kvapai ir konsistencija yra natūralūs, nes mes nenaudojame stabilizuojančių spalvų ar parfumų.