BELICO PRODUKTŲ FILOSOFIJA

 

Gaminama tik iš natūralių medžiagų

Belico aukštos klasės kosmetikos produktai skirti tiems žmonėms, kurie nori ilgalaikės naudos savo odai.

     Belico Derma Concept kosmetika yra gaminama iš natūralių žaliavų. Sudėtyse nėra jokių kontraversiškų cheminių sintetinių medžiagų, parabenų, sintetinių kvapiklių, PEG’ų, gyvulinės kilmės medžiagų, mineralinių aliejų, mineralinių vaškų ar silikonų.

       Sintetinių kvepalų mišiniai yra viena iš labiausiai paplitusių alergijos priežasčių, todėl jų reikėtų vengti odos priežiūros priemonėse.  BELICO kosmetikoje yra naudojami tik pasirinkti natūralūs eteriniai aliejai. Jie neturi aiškaus identifikacinio kvapo, todėl rekomenduojami ir vyrams ir moterims, nepriklausomai nuo lyties.

Visiškas suderinamumas ir veiksmingumas

      Belico produktų suderinamumas ir sinergija yra labai dideli.

    Patentuota Bio Tech formulė užtikrina akivaizdžius odos priežiūros,  kovos su odos problemomis ir senėjimu rezultatus. Tai paremta giliai įsiskverbiančių daugiasluoksnių liposomų sugebėjimu pernešti koncentruotas veikliąsias medžiagas net į giliausius odos sluoksnius.

    Vertingi natūralūs aliejai, vitaminai, augalinės esencijos ir odai identiški natūralūs ingredientai kremuose prisideda prie to, kad būtų užtikrintas akivaizdus odos pagerėjimas.

     Visi Belico Derma Concept produktai yra dermatologiškai patikrinti ir turi geriausius rezultatus.

Produktus galite įsigyti tik iš įgaliotų atstovų

   Belico yra natūrali ir medicininė kosmetika. Su ja dirba tik odos priežiūros specialistai: kosmetologai, dermatologai, kosmetikai, grožio terapeutai. Ir tik jie gali ir turi teisę parinkti odos priežiūros produktus klientams.

     Dėl šios priežasties klientai gali būti saugūs, nes konsultacijos metu specialistų parenkami kosmetikos produktai yra labiausiai atitinkantys kliento odos poreikius.

   Daugelis Vakarų Europos odos priežiūros specialistų naudoja Belico natūralią kosmetiką įvairioms procedūroms atlikti.

100 % pinigų grąžinimo garantija

Oda yra organas, kuris turi funkcionuoti tinkamai. Jei priežiūra nėra tinkama ir yra naudojama daug sintetinės kosmetikos – dažniausiai odos būklė nėra patenkinanti. Pradėjus naudoti sveiką natūralią kosmetiką kartais prireikia pereinamo laikotarpio, po kurio matomas ir jaučiamas akivaizdus odos būklės pagerėjimas.

Belico natūralios medicininės kosmetikos kūrėjai su daugybe mokslininkų žino Belico kosmetikos veiksmingumą.

Dėl šios priežasties yra 100% gamintojo teikiama garantija, nejaučiant akivaizdaus odos pagerėjimo per aštuonias savaites*;

   *privaloma laikytis odos priežiūros specialisto rekomendacijų dėl produktų naudojimo.