APIE BELICO

Jūsų odos priežiūra ir natūrali kosmetika

NATURALI KOSMETIKA

Vokiška kosmetika

Turbūt vis dar esate nesibaigiančiuose ieškojimuose to TOBULO odos priežiūros produkto, kuris suteiks jums galimybę džiaugtis prabangia ir sveika oda. Ir jei jaučiatės lyg užburtame neišbandytų „brandų“ labirinte, Belico Derma Concept išties jums draugišką ranką ir padės rasti kelią išėjimo link.

Gal jūsų oda labai jautri, linkusi į alergiją ? Belico kosmetika bus draugiška jūsų odai, nes gaminama iš natūralių žaliavų ir savo sudėtyje neturi cheminių sintetinių medžiagų, parabenų, sintetinių kvapiklių, PEG‘ų, gyvulinės kilmės medžiagų, mineralinių aliejų, mineralinių vaškų ar silikonų. Belico yra bekvapis ir hipoalerginis produktas jūsų odai.

Jūs esate mylintis gamtą ir gyvūnus ? Belico – tai natūrali kosmetika be gyvulinės kilmės ingredientų, kurios sudėtyje naudojami tik natūralūs aliejai, eteriniai aliejai, vitaminai ir augaliniai ekstraktai. Mūsų produktai nėra testuojami su gyvūnais ir yra tinkami veganams.

O gal jūs esate mokslinių ir medicininių naujovių šalininkė (-as) ? Belico ir čia turi jums džiugią žinią. Belico – tai gamtos teikiamų dovanų ir naujausių medicininių pasiekimų duetas. Produktai pasižymi išskirtiniu veiksmingumu dėl juose naudojamų koncentruotų, inovatyvių medžiagų, patentuotos Bio Tech formulės ir daugiasluoksnių liposomų, pernešančių veikliąsias medžiagas į giliuosius odos sluoksnius. Visi ingredientai veikia sinergetiškai, tai yra stiprina vienas kito poveikį. Todėl su Belico odos priežiūra – maksimalus rezultatas per trumpą laiką.

Jums svarbu patikimumas ir garantija ? Patikėkite savo odą mums užsisakydami Belico odos priežiūros produktus ir mes jums suteiksime 100 proc. gamintojų teikiamą garantiją. Belico natūralios medicininės kosmetikos kūrėjai žino Belico odos priežiūros produktų veiksmingumą, todėl jums yra garantuojama 100 proc. kompensacija, jei po 8 savaičių nėra matomas jūsų veido odos būklės pagerėjimas (tuo atveju, jei produktus jūsų odai parenka Belico specialistas ir yra laikomasi produktų naudojimo rekomendacijų).

O kokia draugystė be dovanų ? Kiekvienas žmogus yra unikalus ir kiekvienam rekomenduotinas individualus ir optimalus odos priežiūros priemonių pasirinkimas. Sveika oda, grožis ir jūsų pasitenkinimas produktais yra mūsų prioritetas. Todėl mes DOVANOJAME jums odos priemonių parinkimo konsultaciją. Jus konsultuos Belico specialistė telefonu +370 630 07760 ir el. paštu: info@belico.lt. arba susitarus susitikti.

Veido priežiūra

Veido odos priežiūra – orientuota į odos problemų sprendimą. Galbūt jus vargina aknė, kuperozė, padidėjusi odos pigmentacija ? Kamuoja sausa oda, jautri oda, o gal sumažėjęs odos elastingumas ? Belico rekomenduojami veido prausikliai, veido kremai, serumai veidui, kremas paakiams, pilingai ir kaukės švelniai bei efektyviai pasirūpins jūsų veido oda.

Dekoratyvinė kosmetika

Ne mažiau verta dėmesio priemonių grupė yra Belico dekoratyvinė kosmetika, kuri yra kasdieninės jūsų odos priežiūros tęstinumas. Kreminė pudra, mineralinė pudra, kompaktinė pudra saugiai padengs ir maskuos odą. Kadangi mūsų priemonės neturi kenkiančių ingredientų, jas saugu naudoti net esant odos uždegimams.

Lūpų dažai nuspalvins lūpas „skaniais“ atspalviais ir jūsų šypsena vilios aplinkinių dėmesį. O serumas blakstienoms (kuris skatina tankių, ilgų blakstienų augimą) ir Belico blakstienų tušas jūsų žvilgsnį pavers užburiančiu.

Plaukų priežiūra

Norite žavėti sveikais, gražiais ir jus puošiančiais plaukais ? Belico plaukų priežiūros priemonės rūpinsis jais. Šampūnas, plaukų kondicionierius taps efektyvia komanda kiekvienam plaukų tipui ir aprūpins jūsų plaukus aktyviosiomis veikiosiomis medžiagomis. Plaukų priežiūros priemonės veiks jūsų labui, apsaugos plaukus nuo pažeidimų, suteiks blizgesio ir apimties.

Panardinkite savo plaukus į juos tausojančią Belico plaukų priežiūros produktų versmę.

Kūno priežiūra

Kūno odą puoselėjantys Belico kūno šveitiklis, dušo žele, kūno losjonas, anticeliulitinis kremas apsilankymą vonios kambaryje kaskart pavers malonia patirtimi.

Vyrų odos priežiūra

Belico nelieka nuošalyje ir savo nuostabiomis odos priežiūros priemonėmis lepina stipriosios lyties atstovus. Losjonas po skutimosi ir kasdieninis kremas vyrams drėkina, ramina ir puoselėja vyrišką odą. Taip pat rekomenduojamos ir kitos Belico priemonės pagal individualius poreikius, nes visa Belico kosmetika yra bekvapė ir tinkanti tiek vyrams, tiek moterims.

Jaunimui ir vaikams

Kūdikių ir vaikučių odai būtinas atidus naudojamų odos priežiūros priemonių parinkimas. Kremas vaikams lengvas ir švelnus, jis pasirūpins ir apsaugos jautrią kūdikių bei vaikų odą.

Jaunuolių oda yra jautresnė nei suaugusiųjų, todėl veido kremas paaugliams buvo sukurtas atsižvelgiant į specialios priežiūros reikalaujančios odos poreikius.

Būkite aplenkę laiką ir užsisakykite mūsų produktus. NES BELICO – ATEITIES KOSMETIKA ŠIANDIEN.

Kviečiame prisijungti prie mūsų Facebook fanų

https://www.facebook.com/BelicoDermaConceptLietuva ar užsiprenumeruoti naujienlaiškį ir būkite pirmieji išgirdę apie karščiausias naujienas, vykdomas akcijas ir lojalumo programą.

Raskite kelią iš ieškojimų labirinto ir odos priežiūrą patikėkite Belico Derma Concept odos priežiūros priemonėms.

BELICO DERMA CONCEPT KOSMETIKOS ISTORIJA

       Kosmetikos istorija prasidėjo nuo mažo kosmetikos kabineto. Kosmetologė Stephanie von Lupine ir mokslininkas Janos Stegena su visa mokslininkų komanda sukūrė produktus, kurie jau skaičiuoja ne pirmą dešimtį. Sukūrus pilną strategiją ir išmaniai sugalvotą koncepciją su BELICO produktais dirbama keliose Europos šalyse geriausių odos priežiūros specialistų.

     Didelis BELICO produktų suderinamumas, efektyvumas, tolerancija ir aukščiausios kokybės paslaugos užtikrina ilgalaikius rezultatus ir didina sėkmingų sveikos ir gražios odos istorijų skaičių.

     1993 “Beauty Line ConsultinBelico Derma Conceptg” įmonės įkūrimas Šveicarijoje

    1995 “Beauty Line Consulting” įmonės perkėlimas į Vokietiją

    2003 m. Aukštos klasės preparatų kūrimas ir pristatymas į rinką iš Belico Derma koncepcijos

    2004 50 kosmetologų, dirbančių su BELICO DERMA CONCEPT Vokietijoje

    2007 “BTB BioTech Beauty AG” įkurta Šveicarija

    2012 “BTB BioTech Beauty AG” įkurta Vokietija

    2013 600 depozitoriumų vokiškai kalbančiame regione. Keletas tarptautinių didmenininkų

    2014 BELICO LIETUVOJE

    2014 Liuksemburge įkurta Šveicarijos ir Vokietijos atstovybė

    2015 m. Vokietijos centrinė būstinė susivienijo su aptarnavimo ir platinimo tinklais Kleinenberge

  2016 m. Įkurta “BTB BioTech Beauty AG Austria”

Enter your keyword